Klasyfikacja:
Generalna
Podjazd:
PS Sośniny 3
WYCOFANIA
KARY
AKTUALNOŚCI
29-04-2017 10:00
Zapraszamy wszystkich do śledzenia wyników z KJS Super OeS WÓJTOWA 3 rundy Mistrzostw Galicji oraz 2 rundy Pucharu Automobilklubu Stomil w Dębicy!!!!

KJS Super OeS WÓJTOWA

Trwający podjazd

PozNrKierowca
Zawodnik/Pilot
Gr/KLCzasStrata do lideraStrata do poprzednika
14Pytko Dawid
Mortek Grzegorz
Klasa IV00:01:24.800+0.0+0.0
26Chotarski Mateusz
Gurtler Bartosz
Klasa IV00:01:26.990+0:02.190+0:02.190
32Kudłacz Piotr
Wodzisz Adrian
Klasa IV00:01:28.100+0:03.300+0:01.110
412Olszewski Grzegorz
Patla Łukasz
Klasa III00:01:29.110+0:04.310+0:01.010
55Klag Dariusz
Klag Grzegorz
Klasa IV00:01:29.400+0:04.600+0:00.290
617Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Klasa II00:01:30.540+0:05.740+0:01.140
716Kędzior Wojciech
Trznadel Mateusz
Klasa III00:01:30.620+0:05.820+0:00.080
83Kaczmarek Andrzej
Gawlik Dariusz
Klasa IV00:01:30.910+0:06.110+0:00.290
915Przywara Dominik
Cesarz Kinga
Klasa III00:01:31.600+0:06.800+0:00.690
1010Reizer Grzegorz
Leja Sławomir
Klasa III00:01:31.900+0:07.100+0:00.300
1113Miodulski Dawid
Szkółka Maciej
Klasa III00:01:31.990+0:07.190+0:00.090
1226Gajdosz Dariusz
Czoch Jakub
Klasa I00:01:32.660+0:07.860+0:00.670
1319Wełna Jarosław
Turek Kamil
Klasa II00:01:33.310+0:08.510+0:00.650
1411Łuszcz Krzysztof
Piekarska Aleksandra
Klasa III00:01:33.500+0:08.700+0:00.190
1525Sokołowski Daniel
Sanocka Dagmara
Klasa I00:01:33.990+0:09.190+0:00.490
1624Wronkowicz Jacek
Orliński Wiesław
Klasa I00:01:34.700+0:09.900+0:00.710
1722Pomprowicz Przemysław
Podraza Sławomir
Klasa II00:01:34.920+0:10.120+0:00.220
1820Niemiec Paweł
Marut Mariusz
Klasa II00:01:36.550+0:11.750+0:01.630
199Drobicki Paweł
Pociask Kamil
Klasa III00:01:36.790+0:11.990+0:00.240
2021Piękoś Marcin
Kisiołek Bartosz
Klasa II00:01:37.510+0:12.710+0:00.720
2128Panek Mariusz
Hałka Filip
Klasa I00:01:37.840+0:13.040+0:00.330
2229Florkiewicz Adam
Panek Dariusz
Klasa I00:01:38.090+0:13.290+0:00.250
2318Gawenda Szymon
Skuza Maciej
Klasa II00:01:38.140+0:13.340+0:00.050
247Gustek Przemysław
Klasa IV00:01:38.560+0:13.760+0:00.420
2530Dubanik Mariusz
Grabowiec Sławomir
Klasa I00:01:39.220+0:14.420+0:00.660
2623Jędryka Łukasz
Grabarz Zygmunt
Klasa II00:01:40.180+0:15.380+0:00.960
2727Pawełek Tomasz
Wiśniewski Jerzy
Klasa I00:01:40.610+0:15.810+0:00.430
2831Setlak Patryk
Niemiec Sebastian
Klasa PRL00:01:40.660+0:15.860+0:00.050
298Więcek Mariusz
Juruś Daniel
Klasa IV00:03:02.760+1:37.960+1:22.100

Po podjeździe

PozNrKierowca
Zawodnik/Pilot
Gr/KLCzasStrata do lideraStrata do poprzednika
14Pytko Dawid
Mortek Grzegorz
Klasa IV00:04:17.500+0.0+0.0
22Kudłacz Piotr
Wodzisz Adrian
Klasa IV00:04:28.420+0:10.920+0:10.920
312Olszewski Grzegorz
Patla Łukasz
Klasa III00:04:33.970+0:16.470+0:05.550
45Klag Dariusz
Klag Grzegorz
Klasa IV00:04:35.050+0:17.550+0:01.080
56Chotarski Mateusz
Gurtler Bartosz
Klasa IV00:04:36.780+0:19.280+0:01.730
616Kędzior Wojciech
Trznadel Mateusz
Klasa III00:04:36.910+0:19.410+0:00.130
715Przywara Dominik
Cesarz Kinga
Klasa III00:04:37.770+0:20.270+0:00.860
822Pomprowicz Przemysław
Podraza Sławomir
Klasa II00:04:38.730+0:21.230+0:00.960
910Reizer Grzegorz
Leja Sławomir
Klasa III00:04:39.000+0:21.500+0:00.270
103Kaczmarek Andrzej
Gawlik Dariusz
Klasa IV00:04:39.010+0:21.510+0:00.010
1117Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Klasa II00:04:40.380+0:22.880+0:01.370
1226Gajdosz Dariusz
Czoch Jakub
Klasa I00:04:40.780+0:23.280+0:00.400
1319Wełna Jarosław
Turek Kamil
Klasa II00:04:45.260+0:27.760+0:04.480
1411Łuszcz Krzysztof
Piekarska Aleksandra
Klasa III00:04:45.830+0:28.330+0:00.570
1524Wronkowicz Jacek
Orliński Wiesław
Klasa I00:04:46.320+0:28.820+0:00.490
1625Sokołowski Daniel
Sanocka Dagmara
Klasa I00:04:48.730+0:31.230+0:02.410
1720Niemiec Paweł
Marut Mariusz
Klasa II00:04:55.770+0:38.270+0:07.040
1818Gawenda Szymon
Skuza Maciej
Klasa II00:04:57.120+0:39.620+0:01.350
1928Panek Mariusz
Hałka Filip
Klasa I00:04:57.210+0:39.710+0:00.090
207Gustek Przemysław
Klasa IV00:04:57.710+0:40.210+0:00.500
2129Florkiewicz Adam
Panek Dariusz
Klasa I00:04:58.700+0:41.200+0:00.990
229Drobicki Paweł
Pociask Kamil
Klasa III00:04:58.820+0:41.320+0:00.120
2313Miodulski Dawid
Szkółka Maciej
Klasa III00:05:00.040+0:42.540+0:01.220
2423Jędryka Łukasz
Grabarz Zygmunt
Klasa II00:05:03.850+0:46.350+0:03.810
2530Dubanik Mariusz
Grabowiec Sławomir
Klasa I00:05:04.830+0:47.330+0:00.980
2631Setlak Patryk
Niemiec Sebastian
Klasa PRL00:05:06.020+0:48.520+0:01.190
2721Piękoś Marcin
Kisiołek Bartosz
Klasa II00:05:06.460+0:48.960+0:00.440
2827Pawełek Tomasz
Wiśniewski Jerzy
Klasa I00:05:18.850+1:01.350+0:12.390
298Więcek Mariusz
Juruś Daniel
Klasa IV00:06:36.500+2:19.000+1:17.650
Ostatnia aktualizacja: 12:00:16
SZYBKI KONTAKT :
+48 601 313 078
copyright by RF-Tech 2017